Co jest powodem, iż moja strona ciągle spada w wynikach?

Tu możesz pisać o wszystkim.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest powodem, iż moja strona ciągle spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:47

Dzień dobry. Posiadam spory kłopot z moją stroną internetową. Od dłuższego czasu nieustannie obniża się w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona działa bez przerwy od ponad 10 lat w Internecie. Rzecz jasna raz na parę lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Jaki czas temu na słowo kluczowe stomatolog Radom była na samej górze wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co jestem w stanie uczynić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, kurczy się również liczba klientów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest przyczyną, iż moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na twoje pytanie jest bardzo prosta. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i przekazywały znaczną moc domenie. Stąd dobre pozycje. Obecnie większość z nich straciłeś - stąd te spadki. Konkurencja pozyskuje odnośniki do swoich domen i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po kilku miesiącach powinieneś być z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz również próbować samodzielnie pozycjonować swoją stronę, lecz tu trzeba posiadać dużo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje szły do góry. Obecnie można łatwo zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości