Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Tu możesz pisać o wszystkim.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na rynek niemiecki. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę internetową i pora pomyśleć o promocji w niemieckiej wyszukiwarce. Mam parę pytań , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy problemem jest rozreklamować stronę internetową na frazy tego typu: Konferenzmöbel a, także im zbliżone? Jaki czas jest konieczny na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę reklamy? Nie mam ochoty wydać więcej niż powinienem, lecz z drugiej strony nie potrzebuje oferty firmy która nie będzie wstanie wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Cześć. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest sporo i sądzą, że po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie potrzebny żeby wypozycjonować domenę na tego rodzaju hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia firmy, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej dziedzinie pośpiech tylko zaszkodzi. Jeśli chodzi o trudność to są to niełatwe słowa kluczowe. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek w granicach kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości