Strona 1 z 1

Problem z kotłem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 12:16
autor: podrygalapawel
Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam problem z moim piecem na eko groszek. Od jakiegoś czasu samoczynnie wygasa po jakimś czasie. Jest to już jego trzeci sezon w naszym domu i wcześniej nie było problemów. Teraz jak przechodzi na tryb letni to po krótkim okresie gaśnie i pojawia się alarm niskiej temperatury. Jak chodzi cały czas i nie przechodzi w stan letni to nie występuje ten kłopot. Próbowałem wielu ustawień i nic. Sprawdzałem też na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu sprawami?

podobne tematy:

Dobry stomatolog w Radomiu

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
Po pierwsze to właśnie od kominiarza trzeba zacząć. Jak posiadasz zaczadzony komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie gasł, gdyż ekogroszek niewłaściwie się spala. Brak właściwego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i napisz czy problem minął.

podobne tematy:

Problem z kotłem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Podziękował za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie wzywałem od zainstalowania pieca w mieszkaniu. Znajdę kogoś i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: