Polar minky sklep internetowy

Tu możesz pisać o wszystkim.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Polar minky sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:45

Czy sklep, który sprzedaje tkani dziecięce to dochodowy pomysł na interes?

Właśnie ten elaborat ma wykazać, iż każdy interes dobrze zaplanowany jest w stanie przynieść zysk jego właścicielom. Na samym początku trzeba uświadomić fakt, iż sklep internetowy winien być dodatkiem do sklepu stacjonarnego, który oferuje zbliżony towar. W przedstawionym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Dlatego odradzam opieranie biznesu jedynie o handel w Internecie. Wiele czytelników zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Postaram się to wyjaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze winniśmy określić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych 2 latach właściciel może opłacać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to wygląda po upływie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca składka ZUS to rząd 1100 zł miesięcznie.

Kolejny wydatek przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w przeglądarce internetowej. Specjalnie już pominąłem stworzenie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i można go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Nawiązując do reklamy strony w Internecie. Powinno się określić frazy do pozycjonowania. Przykładowo dla tkaniny dziecięce sklep internetowy koszt miesięczny to rząd od 120 do 200 zł. Tego rodzaju fraz musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy zapłacimy około 2000 zł za miesiąc. Do tego należy doliczyć pozostałe wydatki związane z reklamą. Należą do nich również marketing na forach, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep nie pojawią się z dnia na dzień. A, więc w pierwszej fazie należy pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji oferowanych tkanin dziecięcych. Przydatne jest Allegro lub inne platformy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty związane jest kolejnymi kosztami i to nie małymi. Koszt za wystawienie pojedynczego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy sam jest w stanie sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.


Czy masz pojęcie, iż osoba w ciągu całego swojego życia usuwa niepotrzebne owłosienie przeciętnie 1600 razy? To bardzo dużo, mam rację? A gdy do tego wszystkiego uwzględnimy jeszcze czas, który powinniśmy przeznaczyć na jego jednorazowe usuwanie, a także finalny efekt końcowy: źle wyglądające wrastające włoski czy podrażnioną skóra – nie napawa to optymizmem.

Na szczęście została wynaleziona skuteczna metoda bezbolesnego usuwania owłosienia, która szturmem podbija serca ludzi w Polsce - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mowa rzecz jasna o trwałej depilacji laserowej - najlepszej metodzie depilacji włosków. Zabieg depilacji laserowej w salonach kosmetycznych na zawsze zlikwiduje problem nadmiernego owłosienia i poprawi Twój komfort życia. Aby osiągnąć doskonałe efekty wystarczy systematyczność wykonywania zabiegu - dobre wyniki są już bowiem widoczne po ok. 4 seriach.


Depilacja laserowa Warszawa


W salonach kosmetycznych mamy w ofercie zabiegi z zakresu kosmetyki laserowej, które wykonujemy na urządzeniach o najwyższych normach, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. W swojej pracy wykorzystujemy renomowany sprzęt do depilacji laserowej – laser diodowy LightSheer Duet, który depiluje 3 razy skuteczniej, niż podobne urządzenia - trwała depilacja laserowa. Wchodzącego w jego skład dwie głowice znacznie dokładniej oraz precyzyjniej usuwają owłosienie z każdej części ciała.


Przed rozpoczęciem depilacji laserowej, nasi Klienci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacjach z kosmetologiem, podczas których oceniamy typ, stan skóry oraz rodzaj włosa. Wszystko po to, by do planowanego zabiegu dobrać najlepsze ustawienia wiązki lasera do depilacji LightSheer Duet. Zawsze przed rozpoczęciem depilacji laserowej wykonujemy tzw. próbę laserową, by otrzymać pewność, że wiązka lasera będzie w 100% efektywna i bezpieczna dla skóry. Na bezpłatnej konsultacji eliminujemy wszelkie przeciwwskazania oraz dokładnie opowiadamy na czym będzie polegał zabieg depilacji laserowej. Jednym słowem – można nam w 100% zaufać!


Depilacja laserowa pach


Depilacja laserowa pach jest krótkim zabiegiem depilacyjnym, trwającym nie więcej niż 20 minut. Pachy i ich okolice stanowią niewielką powierzchnię ciała, dlatego też zabieg całościowo można przeprowadzać z użyciem małej głowicy lasera LightSheer Duet. Depilacja laserowa tych części ciała, jest praktycznie bezbolesna - w czasie przeprowadzania zabiegu pacjenci mogą odczuwać minimalny dyskomfort, który zmniejszamy stosując kompresy chłodzące.


Depilacja laserowa bikini


Depilacja laserowa bikini może potrwać około 30 minut. W związku z faktem, iż podczas depilacji strefy bikini, mamy do czynienia z większą powierzchnią ciała, zabieg wykonywany jest przy wykorzystaniu większej głowicy lasera LightSheer Duet. Nie ulega dyskusji, że partie intymne są partiami ciała o zwiększonej wrażliwości na ból, dlatego też zabieg jest bardziej odczuwalny. Jednak depilacja bikini to zabieg niezwykle często wykonywany - skóra w miejscach intymnych jest niezwykle delikatna i częste golenie tych miejsc maszynkom może ją podrażniać.

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość