Strona 1 z 1

Dobry lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:13
autor: mariusznowak
Cześć, poszukuje lekarza z Zielonej Góry przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia wg mnie jest tam nieodpowiedni. Tak, więc potrzebuje dobrego pediatry, który sprawnie wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Cześć. Miałem ten sam kłopot co ty z dzieckiem. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie miała pojęcia co zrobić. Znalazłem taki portal internetowy: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do kilku pediatrów. Nie było kłopotu z umówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i bez problemów. Odmienne podejście do małego pacjenta. Najistotniejsze, że lekarz miał pojęcie jaki lek przepisać i dziecko potem już mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie tylko podawanie antybiotyków.

podobne tematy:

Dobry lekarz czterolatki w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Racja, u nas w przychodni to tylko są w stanie druczki na leki wypisywać. Na okrągło te same leki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to rozkładają ręce. Taki poziom opieki zdrowotnej w naszym kraju panuje. A prywatnie to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: