Szukam rzetelnego kominiarza

Tu możesz pisać o wszystkim.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam rzetelnego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Cześć, poszukuje rzetelnego i niedrogiego kominiarza z Olsztyna. Podzwoniłem do paru, lecz ceny mają astronomiczne. Od 150 do 400 złotych za wyczyszczenie przewodu kominowego. Jak spytałem skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebuje sprawdzonego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie mam pojęcia do kogo telefonowałeś ale jest to wyciąganie kasy na maksa od człowieka. Trzysta zł za przeczyszczenie komina to paranoja. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie w domu jak przeczyszcza 2 przewody kominowe i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu niecałą godzinę. Inkasuje za to sto czterdzieści zł. Jak nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zajrzyj na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na pewno znajdziesz dobrego kominiarza. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam firm do różnych robót przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tego portalu WWW. Oczywiście zawsze przed wyborem czytam opinię o wybranych wykonawcy.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości