Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do domu

Tu możesz pisać o wszystkim.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do domu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Dużym zainteresowanie cieszą się lustra na wymiar z wbudowanymi diodami LED, które pomimo niedużych gabarytów dają genialne efekty! Innowacyjne rozwiązania stosowane są na każdym kroku, a LED określane jest jako technologia jutra. Dlaczego w swojej łazience warto mieć lustro na wymiar LED? Projektując łazienkę musimy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, terakota, czy armatura. Niezwykle istotnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy mogli oglądać doskonałe odbicie naszej twarzy. Spora liczba łazienek nie posiada okien, tak więc światło gra tak kluczową rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, tak więc najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi wieszane są kinkiety lub lustra z integrowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te innowacyjne lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i charakteryzuje je długa żywotność. Bardzo ważne jest, żeby kupić lustro na wymiar dobrej marki, aby światło nie było zbyt słabe, a także raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie idealne dla kobiet - bardzo ułatwi przygotowanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się doskonale wyglądało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to zdecydowanie najbardziej popularne rozwiązanie! Jest uniwersalnym pomysłem i pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed załączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się zwykłym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod ukarzą one efekt doskonałej głębi. Dzięki efektowi 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie odbiega wyglądem od standardowych luster. Dedykując się na taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Cześć, jestem na etapie remontu swoich czterech kątów w starej płycie. Bardzo podobają mi się tego rodzaju rozwiązania jak tu. Obawiam się tylko, czy nie są to za nowoczesne pomysły do czterech kątów w starym bloku. Jak sądzicie czy warto iść w tak nowoczesne wnętrza, a może wybrać bardziej staromodne rozwiązania do własnego mieszkania? Może macie jakieś inne godne polecenia zdjęcia. Z przyjemnością je zobaczę.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:15

Dzień dobry, ja jestem zdania iż w swoim mieszkaniu musimy czuć się komfortowo. Jak lubisz takiego stylu lustra to powinieneś je wybrać. Twój dom to twoje królestwo. Nie ma sensu rozważać czy spodoba się to znajomych. Ty w tych pokojach przebywasz codziennie, nie oni. Więc śmiało remontuj dom w takim stylu.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Ciekawe lustra na zamówienie do mieszkania

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:23

Ja tak samo uważam jak kolega. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie dbam o zdanie innych ludzi. Ja powinienem się swobodnie czuć u siebie a nie inni. Rzecz jasna nie jestem zwolennikiem tandety, lecz to co wrzuciłeś na forum jest bardzo ciekawe i będzie pasowało do każdego wnętrza.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości