Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Tu możesz pisać o wszystkim.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:21

Dzień dobry. Niedawno przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak wiadomo nie wszystko jest jeszcze dokończone. Pozostały napędy do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się też nad montażem wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy jest to jeszcze sensowne w dzisiejszych czasach a, także czy sprawdzi się to na posesji z domem jednorodzinnym. Proszę o poradę w tej sprawie fachowców jeśli są na tym forum.

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Dzień dobry. Nie wiem skąd pomysł, że wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Wręcz odwrotnie - jest to doskonałe rozwiązanie, które daje możliwość bez wyjścia z mieszkania na sprawdzenie, kto do nas chce się dostać. Zbiór najważniejszych informacji przeczytasz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - teraz jest wiele rozwiązań, które umożliwiają dostosowanie systemu do twych potrzeb. Na rynku są systemy bezprzewodowe, które dają możliwość montażu wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli zostawić kabli pod instalację. Są także modele, które przekazują obraz doskonale w nocy. Można wideodomofon sparować z systemem alarmowym i pozostałą automatyką w domu. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości