Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Tu możesz pisać o wszystkim.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, posiadam drobny kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na samej górze wyników, a następnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony nieustannie pozyskuje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób budowania linków nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co jestem w stanie z tym zrobić. Dla pozostałych fraz nie mam takiego problemu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Cieszę się, że podałeś adres domeny i kłopotliwą frazę. Będzie prościej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze budujesz linki do domeny, lecz nie wiem czy zauważyłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje strony mogą także skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza nieistniejące linki, a raz nie. Jak chcesz ustabilizować pozycję to skup się na tworzeniu bardziej stabilnych odnośników. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Dlatego takie linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni również pozyskiwać sporą liczbę linków, co przekłada się na ciągłe roszady w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości