Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym rozwiązaniem?

Tu możesz pisać o wszystkim.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące promocji witryny internetowej w wyszukiwarce. Posiadam drobny biznes , który oferuje obróbkę CNC. I pragnę zainwestować trochę w promocje mojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu witryny na frazy lokalne. Podaje odnośnik do mojej strony, żeby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź osób, które są znawcami tematu. Interesuje mnie pozycjonowanie strony na lokalne hasła w Warszawie i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Witaj kolego. Po pierwsze posiadasz należycie zrobioną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wiec z pozycjonowaniem jej w wyszukiwarce nie powinno być większych kłopotów. Dlatego możesz śmiało szukać firmy, która będzie wykonywała dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeśli chodzi o wybór fraz to są dwie szkoły. Jedni uważają, że lepiej wybierać frazy globalne. Prawdą jest, iż generują większy ruch na stronę. Ale czy są one lepszym rozwiązaniem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego krańca Polski. Dlatego jak najbardziej szedłbym ku pozycjonowaniu na frazy + miasto. Za nim też przemawia cena za usługę. Będzie ona zdecydowanie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość