Która winda będzie najlepiej sprawdzała się w małej firmie?

Tu możesz pisać o wszystkim.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która winda będzie najlepiej sprawdzała się w małej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Witam. Jestem w trakcie przebudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i znacznym ułatwienie było by założenie jakieś platformy towarowej, która by przewoziła produkty pomiędzy kondygnacjami. Nasza firma zajmuje się produkcją odzieży ze skóry. Więc wielkość platformy towarowej nie musi być jakaś ogromna. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które można było by wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Która platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:52

Cześć. Jeżeli myślisz o jakimś konkretnym modelu platformy towarowej to należało napisać. Dobre platformy towarowe znajdziesz w ofercie tego przedsiębiorstwa: https://art-webinfo.pl/2022/04/26/modele-anatomiczne-w-nowoczesnej-odslonie-3d-zrobione-na-drukarce-nie-tylko-dla-uczniow . Z tego co zdążyłem się zorientować po tym co napisałeś szukasz platformy towarowej o niedużym udźwigu. Dlatego jesteś w stanie zaryzykować niestandardowe platformy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jak będzie potrzebny mocniejszy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie później kłopot. Może od samego początku zamontować windę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości