Opieka Niemcy, płace oraz warunki pracy w Niemczech

Tu możesz pisać o wszystkim.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Opieka Niemcy, płace oraz warunki pracy w Niemczech

Postautor: annasowa90 » 24 paź 2016, 13:00

Serdecznie witam, niejednokrotnie spotkać się wolno w sieci z propozycjami pracy, jakie dotyczą opieki osób starszych w Niemczech. Coraz to częściej sama zastanawiam się nad podjęciem takiej posady. Niemniej jednak nie wiem czego można się spodziewać. Obawiam się trochę wyjazdu za granicę, bo nie znam prawidłowo języka niemieckiego. Niemniej jednak słyszałam nadzwyczaj dużo korzystnych opinii osób, jakie korzystały z ofert pracy jako opieka Niemcy. Rzekomo taka praca ma dużo atutów, jeśli tak, to jakie? Z góry dziękuje za wszystkie posty z odpowiedziami.

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Opieka Niemcy, zarobki oraz warunki pracy w Niemczech

Postautor: krzysiekfila » 24 paź 2016, 13:11

Dzień dobry! To w pełni prawda, że bardzo często słucha się o korzystnych opiniach wyjazdu do Niemiec. Opieka Niemcy: http://betreuerin.com.pl jest tam coraz to bardziej rozwinięta i szuka się pracobiorców - sama miałam szansę wykonywać taką pracę przez trzy lata, a dzisiaj przygotowuje się do dodatkowego wyjazdu. Nie powinnaś się obawiać niczego, kiedy korzystasz z pewnej agencji. Zawsze masz prawo zwrócić się do nich o wsparcie. Praca ta przynosi dużo korzyści ponieważ masz możliwość pozyskać doświadczenie, poznać zupełnie inne miejsca, a przede wszystkim przyuczyć się języka. W wolnym czasie możesz również pozwiedzać. Jeżeli zdecydujesz się to przekonasz się o tym osobiście.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości