Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Tu możesz pisać o wszystkim.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:56

Hej. Ostatnimi czasy w wielu przypadkach słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, jakkolwiek również oraz poza nim. Suma takich szkoleń nie jest znacząca, jakkolwiek ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? W jaki sposób wiadomo obowiązki domowe pochłaniają niemało czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Mimo to wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Przypuszczalnie, w związku z tym powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały uczestnictwo w przeróżnych kursach.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:08

Dzień dobry. Kwestia wygląda tak, że wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeśli to nic znaczącego i przydatnego prawdopodobnie raczej szkoda Twojego czasu. Jednakże większość kursów jest bardzo znacząca oraz przydatna. Z doświadczenia wiem, że takie nowatorskie umiejętności poszerzają horyzonty oraz pomagają odkryć poprawniejszą pracę lub też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bo jeśli koszt szkolenia nie jest ogromny to może warto spróbować i posiadać nowe doświadczenia i umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom i szczerze polecam.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości